Abdul

   

chovný pes

9.1.2018
chovateľ: Uhrová Iveta

DBK A, LDK 0/0 vyhodnotenie MVDr. Ivan Pašek
CTU: N
CTP: N
DM: C
MD: N

D-Lokus: D/D
Hyperurikozuria: N

Rodokmeň

Dosiahnuté úspechy:

 

22.9.2019 – Junior šampión Landseer klubu CZ
23.6.2019 – Český junior šampión
12.6.2019 – Maďarský šampión
17.2.2019- Maďarský šampión mladých
28.10.2018 – Slovenský šampión krásy mladých
26.10.2018 – Slovenský šampión šteniat

 

 

 

5.10.2019 – ŠV Komárom – výborný 2, Res.CAC (Istváné Juhász, HU)
28.9.2019 – MVP Tulln – výborný 1, CACA, Res.CACIB (Erwin Deutscher, A)
22.9.2019 – ŠV Žamberk – výborný 1, CAC (Milan Plundra, CZ)
15.9.2019 – ŠV Epeiros Cup Senec – výborný 1, CAC, Epeiros Winner, BOB, 3.miesto najkrajší pes (Sunćica Lazić, SRB)
8.9.2019 – NV Olomouc  – výborný 1, CAC, NV, BOB (Šimon Oliver, HR)
31.8.2019 – KV Oberwart  – výborný 1, CACA, KV, BOB (Erwin Deutscher, A)
14.7.2019 – MVP Oberwart – výborný 1, CAC, CACIB, BOB (Andras Korozs, HU)
23.6.2019 – MVP Brno – výborný 1, CAC, Res.CACIB (Otakar Vondrouš, CZ)
16.6.2019 – EDS Wels – výborný 1, európsky víťaz mladých, BOJ (Horst Kliebenstein, D)
12.6.2019 – MVP Komárom – výborný 1, CAC, CACIB, BOB (Serghei Volinets, MD)
11.6.2019 – MVP Komárom – výborný 1, CAC, CACIB, BOS (Arne Foss, NO)
10.6.2019 – MVP Komárom – výborný 1, CAC (Hartmann Gyorgy, HU)

9.6.2019 – MVP Nitra – výborný 1, CAC, CACIB, BOB (Gabriela Ridarčíková, SK)
8.6.2019 – MVP Nitra – výborný 1, CAC, CACIB, Grand Prix Slovakia Winner 2019, BOB (Paul Lawless, IE)
7.6.2019 – MVP Nitra – výborný 1, CAC, CACIB, BOB (Jaroslav Matyáš, SK)
12.5.2019 – MVP Wieselburg – výborný 1, víťaz mladých, BOB (Otto Schimpf, A)
5.5.2019 – KV Konopište – výborný 1, CAJC, BOJ, BOB (Lenka Fairaislová, CZ)
27.4.2019 – KV Pezinok – výborný 1, CAJC, KV mladých, BOJ, BOS (Satu Ylä-Mononen,FIN)
10.3.2019 – MVP Graz – výborný 1, víťaz mladých, BOS (Thomas Walker, A)
23.2.2019 – Victory Show Bratislava – výborný 1, CAJC, Victory Junior Winner (Gianni Fulgenzi, IT)
10.2.2019 – MVP Budapešť – výborný 1, CAJC, BOS (Tamás Jakkel, HU)
9.2.2019 – KV Budapešť – výborný 1, CAJC, KV mladých, BOB, BIS junior (Béla Siklósi, HU)
9.2.2019 – MVP Budapešť – výborný 1, CAJC (Péter Harsányi, HU)
8.2.2019 – MVP Budapešť – výborný 1, CAJC, BOJ, BOB (Csaba Zsolt Lokodi, HU)
7.2.2019 – MVP Budapešť – výborný 1, CAJC, BOJ, BOB (Cristian Stefanescu, RO)
3.2.2019 – MVP Brno – výborný 1, CAJC, BOJ, BOS (Satu Ylä-Mononen,FIN)
2.2.2019 – MVP Brno – výborný 2 (Bojana Razpotnik,SLO)
13.1.2019 – NV Brno – výborný 1, CAJC, BOJ, BOB (Renata Cepková, CZ)
28.10.2018 – MVP Bratislava – výborný 1, CAJC, BOJ, BOS (Gabriela Ridarčíková, SK)
27.10.2018 – MVP Bratislava – výborný 1, CAJC, BOJ (Andrzej Kaźmiersky, PL)
26.10.2018 – MVP Bratislava – výborný 1, CAJC (Anne-Marie Class, FR)
7.10.2018 – KV Show Mojmírovce – veľmi nádejný 1, najlepší dorast (Marion Brosch, D)
6.10.2018 – ŠV Mojmírovce – veľmi nádejný 1 (Antje Sander, D)
25.8.2018 – KV Oberwart – veľmi nádejný 1, Best Puppy (Thomas Walker, A)
18.8.2018 – MVP Bratislava – veľmi nádejný 1 (Zoltan Baffia, H)
10.6.2018 – MVP Nitra – veľmi nádejný 1 (Jaroslav Matyáš, SK)
9.6.2018 – MVP Nitra – veľmi nádejný 1, Grand Prix Slovakia Minor Puppy Winner 2018 (Monika Blaha, AT)

 

14.9.2019 – Wasserarbeit A-Diplom (EPEIROS WATER CUP, Senec), 189/200 bodov, 1. miesto (Koen Van Landuyt, BE)
22.6.2019 – Medzinárodný certifikát – Terapia s asistenciou psov (Doggie, Bratislava)
1.4.2019 – Skúška mestského psa (Teenager), hodnotenie výborný (Doggie, Bratislava)

 

 

Späť