Afra

   

chovná fena
9.1.2018
chovateľ: Uhrová Iveta


DBK A, LDK 0/0 vyhodnotenie MVDr. Ivan Pašek
CTU: N
CTP: N
DM: C
MD: N

D-Lokus: D/D
Hyperurikozuria: N

Rodokmeň

 Dosiahnuté úspechy:

 

23.2.2019 – Maďarský šampión mladých
28.10.2018 – Slovenský šampión krásy mladých
26.10.2018 – Slovenský šampión šteniat

 

 

13.10.2019 – MVP České Budějovice – výborná 1, CAC, Res.CACIB (Monika Kuriata-Okarmus, PL)
5.10.2019 – ŠV Komárom – výborná 1, CAC (Istváné Juhász, HU)
28.9.2019 – MVP Tulln – výborná 1, CACA, CACIB, BOB (Erwin Deutscher, A)
22.9.2019 – ŠV Žamberk – výborná 2, Res.CAC (Milan Plundra, CZ)
15.9.2019 – ŠV Epeiros Cup Senec – výborná 1, CAC, Epeiros Winner, BOS (Sunćica Lazić, SRB)
8.9.2019 – NV Olomouc  – výborná 2, Res.CAC (Šimon Oliver, HR)
31.8.2019 – KV Oberwart  – výborná 1, CACA, KV, BOS (Erwin Deutscher, A)
14.7.2019 – MVP Oberwart – výborná 1, CAC, CACIB, BOS (Andras Korozs, HU)
13.7.2019 – MVP Sárvár – výborná 1, CAC, CACIB, BOB (Natalia Sedykh, RU)
30.6.2019 – MVP Székesfehévár – výborná 1, CAC, CACIB, BOB (András Vinnai, HU)
23.6.2019 – MVP Brno – výborná 2 (Otakar Vondrouš, CZ)
16.6.2019 – EDS Wels – výborná 1, európsky víťaz mladých (Horst Kliebenstein, D)
10.6.2019 – MVP Komárom – výborná 2 (Hartmann Gyorgy, HU)
9.6.2019 – MVP Nitra – výborná 1, CAC, CACIB, BOS (Gabriela Ridarčíková, SK)
8.6.2019 – MVP Nitra – výborná 1, CAC, CACIB, Grand Prix Slovakia Winner 2019, BOS (Paul Lawless, IE)
7.6.2019 – MVP Nitra – výborná 1, CAC, Res.CACIB (Jaroslav Matyáš, SK)

12.5.2019 – MVP Wieselburg – výborná 1, víťaz mladých, BOS (Otto Schimpf, A)
5.5.2019 – KV Konopište – výborná 2 (Lenka Fairaislová, CZ)
27.4.2019 – KV Pezinok – výborná 1, CAJC, KV mladých (Satu Ylä-Mononen,FIN)
10.3.2019 – MVP Graz – výborná 1, víťaz mladých, BOB (Thomas Walker, A)
23.2.2019 – Victory Show Bratislava – výborná 1, CAJC, Victory Junior Winner (Gianni Fulgenzi, IT)
10.2.2019 – MVP Budapešť – výborná 1, CAJC, BOB (Tamás Jakkel, HU)
9.2.2019 – KV Budapešť – výborná 1, CAJC, BOS (Béla Siklósi, HU)
9.2.2019 – MVP Budapešť – výborná 2 (Péter Harsányi, HU)

8.2.2019 – MVP Budapešť – výborná 2 (Csaba Zsolt Lokodi, HU)
7.2.2019 – MVP Budapešť – výborná 1, CAJC (Cristian Stefanescu, RO)
3.2.2019 – MVP Brno – výborná 1, CAJC (Satu Ylä-Mononen,FIN)
2.2.2019 – MVP Brno – výborná 1, CAJC (Bojana Razpotnik,SLO)
28.10.2018 – MVP Bratislava – výborná 1, CAJC (Gabriela Ridarčíková, SK)
27.10.2018 – MVP Bratislava – výborná 1, CAJC (Andrzej Kaźmiersky, PL)
26.10.2018 – MVP Bratislava – výborná 1, CAJC, BOJ, BOS (Anne-Marie Class, FR)
7.10.2018 – KV Mojmírovce – veľmi nádejná 1 (Marion Brosch, D)
6.10.2018 – ŠV Mojmírovce – veľmi nádejná 1, najlepší dorast (Antje Sander, D)

25.8.2018 – KV Oberwart – veľmi nádejná 2 (Thomas Walker, A)
18.8.2018 – MVP Bratislava – veľmi nádejná 1 (Zoltan Baffia, H)
10.6.2018 – MVP Nitra – veľmi nádejná 1 (Jaroslav Matyáš, SK)
9.6.2018 – MVP Nitra – veľmi nádejná 1, Grand Prix Slovakia Minor Puppy Winner 2018 (Monika Blaha, AT)

 

 

 

14.9.2019 – Wasserarbeit A-Diplom (EPEIROS WATER CUP, Senec), 140/200 bodov (Koen Van Landuyt, BE)
5.5.2019 – Skúška mestského psa (Teenager), hodnotenie výborný (Doggie, Bratislava)

 

 

 

Späť